ARA
LANGUAGE

DUYURULAR

Kütüphanemiz Tarafından Erişime Açılan Yeni Elektronik Hizmetler Hakkında

Covid-19 salgını nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilip uzaktan eğitime geçilen bu dönemde Kütüphanemiz tarafından erişime açılan yeni elektronik hizmetler aşağıda yer almaktadır;

  • Islamic Studies & Arabic Literature Veritabanı 31.07.2020 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.
  • e-Marefa İslami Ekonomi ve Finans Veri Bankası (e-Marefa Data Bank for Islamic Economics and Finance) 31.07.2020 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.
  • ·"Dünya Sağlık Örgütü, Uluslararası Halk Sağlığı Politikaları ve Açık Kaynak Epidemiyolojisi" Readex Blog Yazısı Erişime Açıldı
  • PressReader, Dünyanın her yerinden Covid-19 ile ilgili haberleri derlediği yayınını tüm kullanıcılar için erişime açmıştır.

 

Tüm veri tabanlarına ve elektronik kaynaklara Kütüphanemiz web sayfasında yer alan "Veri Tabanı Tarama" modülünde yer alan Abone veri tabanları, Ücretsiz Veri Tabanları, Deneme Erişimli Veri Tabanları ve Ücretsiz e-Kaynakları başlıkları altında erişebilirsiniz.

Ayrıca web seminerleri, webinarlar ve web üzerinden yapılacak konferans duyurularına da Kütüphanemiz web sayfasında yer alan "Duyurular" başlığı altında erişebilirsiniz.

Karşılaşacağınız sorunlar veya sorularınız için bize kutuphane@bingol.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Sağlıklı günler dileriz.