ARA
LANGUAGE

DUYURULAR

Kütüphanemiz Tarafından Erişime Açılan Yeni Elektronik Hizmetler Hakkında

Covid-19 salgını nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilip uzaktan eğitime geçilen bu dönemde Kütüphanemiz tarafından erişime açılan yeni elektronik hizmetler aşağıda yer almaktadır;
 
  • ANKOS Akademi Çalışma Grubu işbirliği ile Emre Hasan AKBAYRAK’ın moderatörlüğünde ANKOS İşbirliği ve Çalışma Grubu’ndan Öğr. Gör. Zeki ÇELİKBAŞ’ın konuşmacı olacağı “Pandemi Sürecinde Bilimi İmece İşbirliği İle Paylaşmak” adlı webinar 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 14:00’te düzenlenecektir.
  • Elsevier Webinar Serisi - Mayıs Ayı Eğitimleri - Elsevier Türkiye tarafından Mayıs ayı içerisinde 4 farklı webinar düzenlenecektir. Webinarların dili Türkçe'dir. Detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır. 
  • Hein Online Trial Veri Tabanı 30 Haziran 2020 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.
  • Primal Pictures -MEDICAL EDUCATION PACKAGE, 3 Temmuz 2020 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.
 
Adı geçen elektronik hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve erişim linklerine Kütüphanemiz web sayfasında yer alan "Duyurular" başlığı altından ve "Veri Tabanı Tarama" modülü altında yer alan Abone Veri Tabanları, Deneme Erişimli Veri Tabanları,  Ücretsiz Veri Tabanları ve Ücretsiz Elektronik Kaynaklar başlıkları altından erişebilirsiniz.
 
Karşılaşacağınız sorunlar veya sorularınız için bize kutuphane@bingol.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 
Sağlıklı günler dileriz.