ARA
LANGUAGE

DUYURULAR

Pedagojik Formasyon Final Sınav Programı

PEDAGOJİK FORMASYON FİNAL SINAV PROGRAMI (FEF FAKÜLTESİ C BLOK)                

 

14 OCAK PAZARTESİ

Sınav Saati

Ders/Sınıf

Sosyoloji+Kürt Dili Sınıfı

 

CD-1, CD-2

İngilizce

Sınıfı

 

CA-1,CA-2

Tarih

Sınıfı

 

CA-3,CA-4

Türk Dili-1 Sınıfı

 

CD-3,CD-4

Türk Dili-2 +ZazaDili+İİBF

Sınıfı

CA-5,CA-6

Felsefe+Mol Biyol

Sınıfı

 

CD-5,CD-6

 

14:00

Eğt Bil Giriş

1, 2

3, 4

5, 6

7, 8

9, 10

11, 12

 

15:15

Eğitim Psikoloji

13, 14

15, 16

17, 18

19, 20

21, 22

23, 24

16:30

Eğitimde Eylem Arş

25, 26

27, 28

29, 30

31, 32

33, 34

35 36

15 OCAK SALI

14:00

Ölç. Değ.

37, 38

39, 40

41, 42

1, 2

3, 4

5, 6

 

15:15

Öğ İlke Yön

7, 8

9, 10

13, 14

15, 16

17, 18

19, 20

 

16:30

Sınıf Yönetimi

21, 22

9, 10

23, 24

25,26

27, 28

29, 30

 

GÖZETMENLER

ÖĞRETİM ÜYELERİ

  1. Arş.Gör.Mehmet GÜL
  2. Arş. Gör.Ahmet ÖZDEMİR
  3. Arş.Gör.Dr.Emrah GÜNDÜZ
  4. Arş. Gör.Mehmed Ali YILDIZ
  5. Arş. Gör.Yakup YAPAR
  6. Arş. Gör.Abdulkadir KIZILTAŞ
  7. Arş. Gör.Fariz YILDIRIM
  8. Arş. Gör.Abdurrahim ÇETİN
  9. Arş. Gör.Muhterem UYSAL
  10. Arş. Gör.Hasan GÜNDÜZ
  11. Arş.Gör.Dr.Yavuz Selim ÇELOĞLU
  12. Arş. Gör.Dr.Sedat KANAT
  13. Arş.Gör.Mustafa UTLU
  14. Arş.Gör.Veysi AKA
  15. Arş.Gör. Güven KAYA

 

  1. Arş. Gör.Ozan Can AKPINAR
  2. Arş.Gör.Ömer ÇAĞATAY
  3. Arş. Gör.Vefa ADIGÜZEL
  4. Arş. Gör.Esra Buket BATUR
  5. Arş. Gör.Ömer KÖSE
  6. Arş.Gör.Abdussebur KAPU
  7. Arş. Gör.Rahime TOK
  8. Arş. Gör.Zeliha TÖREN
  9. Arş. Gör.Beyhan DOĞAN
  10. Arş. Gör.Mustafa ALTUNBAY
  11. Arş.Gör.Adem KILIÇ
  12. Arş. Gör.Ahmet ALP
  13. Arş. Gör.Emrah APAK
  14. Arş. Gör.Metin ERDEM
  15. Arş. Gör.Musa BOZKURT

 

  1. Arş. Gör.Asım DİLMAÇÜNAL
  2. Arş.Gör.Göksel YIKMIŞ
  3. Arş.Gör.Adalet ASLAN
  4. Arş. Gör.Faruk YORGUN
  5. Arş. Gör.Hamdi Mustafa CİHAN
  6. Arş. Gör.Gökhan DERVİŞOĞLU
  7. Arş. Gör.Eray ÇALIŞKAN
  8. Arş.Gör.Kübra Nur DEMİREL
  9. Arş. Gör.Murat BAYRAM
  10. Arş. Gör.İhsan YILKAN
  11. Arş. Gör.Dr.Fatih TEMİZSU
  12. Arş. Gör.Gürkan AYKUTOĞLU

 

  1. Prof.Dr. Abdullah TAŞKESEN
  2. Doç.Dr. Cihat YAŞAROĞLU
  3. Doç.Dr. Vehbi TÜREL
  4. Yrd.Doç.Dr. Ahmet Emin OSMANOĞLU
  5. Yrd.Doç.Dr. Melek BAĞCI
  6. Öğr. Gör. Nesip DEMİRBİLEK