ARA
LANGUAGE

DUYURULAR

Zorunlu İngilizce Dersi Muafiyet Sınavına Kayıt Yapan Öğrencilerimizin Dikkatine (İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğrencileri Hariç)

Aşağıdaki Listede adı bulunan ve zorunlu İngilizce dersi muafiyet sınavına kayıt yapan öğrencilerimiz muafiyet sınavı için kullanılacak Microsoft Teams programı ile ilgili kullanım kılavuzunu  http://uzem.bingol.edu.tr/duyurular/ogrenciler-icin-uzaktan-egitim-sistemi-kullanici-bilgileri/ linkinde bulabilirler.  

 

Teams programına giriş yaptıktan sonra öğrencilerimiz sayfalarında görecekleri "Zorunlu İngilizce Dersi Muafiyet Sınavı" isimli ekibe herhangi bir koda ihtiyaç duymadan sadece tıklayarak katılabilirler. Bu ekibe katılım sağlandıktan sonra sol menüde bulunan ödevler kısmına tıklanarak erişilebilecek İngilizce sınavı saat 10.30'dan itibaren çözülmeye başlanacaktır. Sınav süresi 60 dakika olup,  saat 11.30'dan sonra sınava erişmek mümkün olmayacaktır. Sınavı birden fazla kez çözen öğrencilerin sınavı geçersiz sayılacaktır. Yukarıda belirtilen hususlar konusunda tüm sorumluluk öğrencimizin kendisine aittir. 

 

Not: Öğrencilerimiz Pazartesi itibariyle Teams uygulamasında bulunan "Zorunlu İngilizce Dersi Muafiyeti" isimli ekibi görüntüleyebileceklerdir. 

 

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü 

 

Zorun İngilizce Dersi Muafiyet Sınavına girecek öğrencilerin Listesi için tıklayınız.