ARA
LANGUAGE

HABERLER

Tüm Haberler

GÖSTER

Dış Değerlendirme Takımı, Son Toplantısını Yaparak Üniversitemizden Ayrıldı

YÖK Kalite Kurulu tarafından görevlendirilen ‘Dış Değerlendirme Takımı’ Pilot Üniversite kapsamında Üniversitemizi 12-15 Kasım tarihleri arasında ziyaret ederek, bir dizi değerlendirme toplantısı yaptı. Son toplantısını Çarşamba günü yapan takım, Üniversitemizden ayrıldı.

DEVAMINI OKU

YÖK Dış Değerlendirme Takımı Üniversitemiz Paydaşlarıyla Toplantı Yaptı

YÖK Kalite Kurulu tarafından görevlendirilen ‘Dış Değerlendirme Takımı’ Pilot Üniversite kapsamında üniversitemizin paydaşları olan Bingöl Valiliği, Kurum Müdürleri ve Bingöl'deki STK'lar ile 13 Kasım 2017 Pazartesi günü bir toplantı yaptı.

DEVAMINI OKU

Üniversitemizin YÖK Tarafından Planlanan “Dış Değerlendirme Süreci” Başladı

Üniversitemiz Sosyal Tesisleri'nde rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Çapak'ın ve birim yetkililerinin katılımlarıyla Dış Değerlendirme ekibiyle bir toplantı yapıldı.

DEVAMINI OKU

Türk Edebiyatında Postmodern Anlatının Serüveni ve Murathan Mungan

Bingöl Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yusuf AYDOĞDU’nun “Türk Edebiyatında Postmodern Anlatının Serüveni ve Murathan Mungan” adlı kitabı çıktı.

DEVAMINI OKU

Senato Toplantımız, Genç MYO’ da Yapıldı

Üniversitemiz Senatosu, haftalık olağan “Senato ve Yönetim Kurulu Toplantısı”nı Genç Meslek Yüksekokulu toplantı salonunda yaptı.

DEVAMINI OKU

Dağılma’nın “İman Abidesi Bir Şair: Mehmet Akif Ersoy” Kitabı Çıktı

Bingöl Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri ve Edebiyatı Bölümü Öğr. Gör. İbrahim Dağılma’nın, İman Abidesi Bir Şair: Mehmet Akif Ersoy kitabı çıktı.

DEVAMINI OKU

"Zaza Edebiyatında Mevlidin Yeri" Paneli Yapıldı

Bingöl Üniversitesi Yaşayan Diller Topluluğu tarafından, “Zaza Edebiyatında Mevlidin Yeri” paneli yapıldı. Panele konuşmacı olarak Öğr. Gör. Murat Varol, Öğr. Gör. İbrahim Dağılma ve mevlid yazarı Molla Abdulkadir Muşeki konuşmacı olarak katıldı.

DEVAMINI OKU

Üniversitemiz Rektörü, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

​Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Ilıcalar termal tesislerinde 30 Ekim 2017 Pazartesi günü, ilimizde faaliyet gösteren ulusal ve yerel basın temsilcileri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

DEVAMINI OKU