ARA
LANGUAGE

HABERLER

Tüm Haberler

GÖSTER

Üniversitemiz Uluslararası Eğitim Fuarına Katıldı

Üniversitemiz,uluslararası arenada daha aktif rol oynama ilkesi doğrultusunda Rektör Prof. Dr. İbrahim ÇAPAK, Rektör yardımcısı Prof. Dr. Hakan OLGUN ve Dış İlişkiler Ofisi personeli Yrd. Doç. Dr. Ahmet KAYINTU, Okutman Soner KAYA ve Uzman Semra Çamukadan oluşan bir heyetle İspanya’nın Sevilla kentinde 12-15 Eylül 2017 tarihinde yapılan “EAIE 2017” adlı Uluslararası Eğitim fuarına katıldı.

DEVAMINI OKU

Bingöl Üniversitesi'ne 3 Bin 5 Kişi Kayıt Yaptırdı

Bingöl Üniversitesi’ne 2017-2018 akademik yılında YÖK tarafından tahsis edilen 4 bin 303 kontenjanı tercih eden 3 bin 310 kişiden, 3 bin 5’i kayıt yaptırdı.

DEVAMINI OKU

Üniversitemiz Öğrencisi Haydar Bozarslan İş Kazasında Hayatını Kaybetti

Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü 3. sınıf öğrencisi Haydar Bozarslan geçirdiği iş kazası sonucu hayatını kaybetti.

DEVAMINI OKU

Üniversitemizin PİKOM Ekibi Arı Yetiştiricilerini Ziyaret Etti

Üniversitemizin PİKOM Ekibi Arı Yetiştiricilerini Ziyaret Etti

DEVAMINI OKU

Bingöl Üniversitesi’ni 3 bin 295 Öğrenci Tercih Etti

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği 2017 LYS sonuçları 8 Ağustosta açıklandı. Sonuçlara göre Bingöl Üniversitesi’nin açtığı 4 bin 303 kontenjandan 3 bin 295’i doldu. Bu sonuçlarla Bingöl Üniversitesi’nin tercih oranı yüzde 76,5 olarak gerçekleşti.

DEVAMINI OKU

BESYO Özel Yetenek Sınavları Sonuçlandı

Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO)’nun üç bölümüne 2017-2018 akademik yılında ilk kez alınacak öğrenciler için “özel yetenek sınavları” 1-8 Ağustos 2017 tarihleri arasında üniversitemiz kapalı spor salonunda gerçekleştirildi.

DEVAMINI OKU

Lisansüstü Sınavları Yapıldı

Üniversitemizin, 2017-2018 akademik yılında yüksek lisans ve doktora düzeyinde üç enstitüye alınacak öğrenci alımları için bilim ve yabancı dil sınavları yapıldı. 25 Temmuz’da yapılan dil sınavlarının ardından 26 Temmuz’da bilim sınavları yapıldı.

DEVAMINI OKU

BESYO Özel Yetenek Sınavları Başladı

Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) ’nun üç bölümüne 2017-2018 akademik yılında ilk kez alınacak öğrenciler için “özel yetenek sınavları” başladı. 1-8 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılan sınavlar, üniversitemiz kapalı spor salonunda gerçekleştiriliyor.

DEVAMINI OKU