ARA
LANGUAGE

HABERLER

Üniversitemize Kur’a İle 6 Özel Güvenlik Elemanı Alındı

Üniversitemize 6 adet özel güvenlik elemanı alındı. Hizmet satın alma yoluyla alınan güvenlik elemanları, noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi. Kura çekimi 26 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat 10:00’da Enstitüler Konferans Salonu’nda, Bingöl 6. Noteri Songül Özer’in huzurunda gerçekleştirildi. 

Toplam alınacak 6 güvenlik elemanı için 132 kişi müracaat etti. Bingöl Üniversitesi merkez kampüse ve bağlı birimlerine alınacak 2 personel için 103 kişi, Genç Meslek Yüksekokulu’na alınacak 1 personel için 10 kişi, Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na alınacak 1 personel için 14 kişi, Bingöl Üniversitesi Uygulama Oteli ve Termal Tesisleri’ne alınacak 1 personel için 2 kişi, Bingöl Üniversitesi Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne alınacak 1 personel için ise 3 kişi kura çekimine katıldı.  

Ayrıca, 14 Temmuz 2017 Cuma günü hizmet satın alma yolu ile yine noter huzurunda çekilen kura ile 5 temizlik işçisi, üniversitemiz merkez kampüs ve bağlı birimlerinde çalışmaya hak kazanmıştı. 5 Temizlik işçisi için toplam 225 kişi kuraya katılmıştı.

Üniversitemiz merkez kampüsünde ve bağlı birimlerinde çalışmaya hak kazananlar, yapılacak gerekli işlemlerden sonra görevlerine başlayacak.